Search
22 Haziran 2017,Perşembe
  • :
  • :

Ne şeref, ne de haysiyet var sizde

Ne şeref, ne de haysiyet var sizde

Bu akşam derbi mücadelede 2-1 mağlup olduk galatasaray’a. İlk yarıdaki hatalı tercihler, takımdaki eksikler, sakatlıklar, mental eksiklikler oldukça fazlaydı. Ne önemi vardı ki? Maçtı sonunda..

Ama başlıkta bahsettiğim, yaptıkları tüm galatasaray taraftarına maledilemeyecek(!) o taraftarlar, insan müsvetteleri. Siz kendi yaşamınızda çok görüyorsunuz sanırım komidinin üzerindeki 100$’lık muamele parasını? Sizlere söyleyeceklerime burayı alet etmek istemiyorum. Tüm yaşamım boyunca size gerekli tüm bedduaları edeceğim. Yaptığınız terbiyesizlik ailenizden, en sevdiklerinizden çıksın.

Diyeceğim tek bir şey varsa o da Beşiktaş Yönetimi’nedir. Feda diye çıktığınız şu yılda, feda ürünlerinin aslında mali değeri olmaktan çok manevi değerinin ön plana çıktığını söylediğiniz şu yılda, kulübün tüm manevi değerlerinin içine sıçan bu şerefsiz, haysiyetsiz yaratıklardan her türlü hesap sormalısınız. Sormazsanız, bu sizin ayıbınızdır. Sahip çıkan galatasaraylı da en az o pankartı hazırlayan, tutan, alkışlayan kadar suçludur.

Ben Mutlu Demirbaş, kişisel olarak beyan ederim ki, bu pankartı kınamayan her bir galatasaraylı’yla tüm aile, arkadaşlık bağlarımı keseceğim.türkiye'de beşiktaş maçından başka maç izlemez. epl, bbl, la liga, euroleague izler. iztv izler, atlas ve uykusuz okur, birgün'ün veda öncesi kağıdını beğenmediği için pdf'ini okurdu, şimdi basılı birgün okur. 2003'den beri WK


Bir Cevap Yazın