Search
22 Haziran 2017,Perşembe
  • :
  • :

Siyah Forma

Siyah Forma

bugün uzun uğraşlar sonucu 3-Mutlu yazılı formamı edindim. kendisi bana 2013-2014 sezonunu hatırlatacak yıllar sonra baktığımda. geçen seneyi nasıl hatırlayacağız diye düşünüyorum da, oldukça deneysel olan 2012-2013 sezonunda ücret politikasında değişiklikler yapıldı ve kapalı tribün belki de ilk kez bu kadar boş kaldı bütün sezon. bu bizi de etkiledi; kendi halinde olan taraftarlığımız eski açık tribünde yerimizi değiştirmek zorunda bıraktı.

2012-2013:

* FEDA kampanyası

yılların kamburu olan yıldırım demirören’den kurtulmuşken, kendisinin yol açtığı tüm maddi manevi hasarları tedavi etme yöntemi olarak ortaya kondu. çelişkiler barındırıyordu, bir ürün satma politikasına döndü zaman zaman. ama bir çok taraftarın takımı yüzüstü bırakmama isteğini canlandırdığı da bir gerçek. yeniden tribünlere dönenler oldu.

* inönü stadı’ndaki son yılımız

kimse sene başlarken buna inanmamıştı ama haziran ayında ilk kazma vuruldu. şu an bazı kaynaklara göre yavaş gittiği söyleniyor ama sonuçta yıllardır sözü edilen, seçim kozu olarak kullanılan stad yapımı bu haliyle başlayacak gibi görünüyor. son maçın hüznüyle maç öncesi olayları da atlamamak gerekiyor sanırım. tabi buna ses etmeyen yöneticilerin de adını burada geçirmek gerekiyor. ses çıkarmak onaylamaktır bazen.

* basketbolda euroleague heyecanı

tarihimizde ilk defa euroleague’de oynadık. takım kalitesine göre gayet de iyi performans göstermemize rağmen kendi içimizde bile çok eleştirildik. ilk basketimizi en çok yakıştıracağım adam serhat çetin attı barcelona karşısında. ikinci tura kalarak büyük iş yaptığımız euroleague sezonunda takımın buna hazırlıklı olmaması ve yabancıların kendilerinden (Erman Kunter’in) beklenen performansı verememesi yüzünden lige erken veda ettik.

siyah formaya yani bu sezona geri dönecek olursak, yarını iple çekiyorum. umarım bu sezon bana kendini sadece bu 3 numaralı siyah formayla hatırlatmaz.türkiye'de beşiktaş maçından başka maç izlemez. epl, bbl, la liga, euroleague izler. iztv izler, atlas ve uykusuz okur, birgün'ün veda öncesi kağıdını beğenmediği için pdf'ini okurdu, şimdi basılı birgün okur. 2003'den beri WK


Bir Cevap Yazın