41 kere maaaaşşaaallaaah !

41 gol 41 puan. Allah nazardan korusun, sakatlıktan korusun , kem gözlerden korusun.
Son derece interaktif bir hocamız var. Quaresmayı da , Töre’yi de sarı karttan anında dışarı aldı. Biliç Hoca’nın en büyük sorunlarından biriydi. Kötü oynayan ya da kart gören oyuncuyu çıkarmak için illaki 75. dakikayı bekliyordu. Şenol Hoca yeri geldi ikinci yarıya iki tane birden oyuncu değiştirerek başladı.

Maçın kırılma anı Quaresma’nın çıkması ( çıkarılmasıdır ). Yoksa rakip çok uyanık bir rakip ve büyük ihtimal Quaresma üzerine oynayacaklardı. Olcay’ın girer girmez Gomez ile yaptığı hücum organizasyonu tadından yenmez. Bu kadar güzel bir atak olabilir. Seyredemyenler Ligtv’nin internet sitesinden veya TV lerden muhakkak seyretsin. Olcay’a da büyük tebrikler.

Bu arada oyuna girdikten sonra Cenk Tosun’u da çok beğendim. Attığı 2 şut var ki, topu kaleciyle beraber içeriye sokuyordu. Cenk böyle şutlar atmalı işte. Bu arada Cenk Gomez’in bütün maç geriye gelip savunmaya yardım etmesini de örnek almalı.

Her maç 3 ten fazla gol atarsak Kerim Frei gol kralı olur. Çünkü farklı kazandığımız maçlarda hep son golleri Kerim atıyor. Yürü be Kerim.

Bir Cevap Yazın