Aynı hatalar !

1461 Trabzon maçında da , bugün şu an itibarıyla ilk yarısı oynanmış Karabük maçında da aynı hatalar hortladı. İnşallah lige yansımaz ama bu takım 3 senedir bu hatalar yüzünden pek çok iyi oynadığı maçta puan kaybetti.

1) 5-6 kişi çizgi kenarında pas organizasyonu yapıyor , ceza sahası içine koşturan bir Allah’ın kulu yok. 3 pas , 5 pas , 10 pas ; çok güzel pas yapıyoruz ancak ceza sahası içinde top atacağımız adam olmadığı için atak bir türlü sonlanamıyor. En sonunda da ya taca çıkıyor , ya da kaptırıyoruz.

2) Bizim oyuncular şu pas işine öyle kaptırdılar ki , altıpasta dahi , kaleci ile karşı karşıyayken hala pas yapmaya çalışıyorlar. Kardeşim basit oynayın , geldiniz işte gol atabilecek yere , önün boşsa vur.

3) Şut , şut , şut . Bizim takım şut atmamak için yeminli sanki. Pas organizasyonu dediğin önünü boşaltıp , gol vuruşu yapabilecek pozisyonu yaratmak için yapılır. Bizimkiler şut pozisyonunu buluyor , olmadı dönüp topu tekrar kanatlara gönderiyorlar.
Karabük bizim 20 kere pas organizasyonu yapıp şut pozisyonları bulup , şut atmadığımız için gol atamadığımız ilk 45 dakikada bir tane şut pozisyonu buldu. Şutu ve golü attı !

Bir Cevap Yazın