Çeşitlemeler

1) Keşke devre arasında Pedro ve Miloseviç’i satıp , Motta ve Tosiç’i kiraya verebilsek ve de Douglao ve Douglas Silva’nın ikisini birden transfer etsek. Hangisi tutarsa , hangisi sağlamsa o oynar. Ya da ikisi bir oynar. Çelik gibi defans olur.

2) Keşke Pektemek ‘i satabilsek. Yerine hiç forvet almasak ta olur. Gelecek para katkı sağlar.

3) Keşke kaleci olarak Handanoviç’i alabilsek . Handanoviç olmazsa Boyko , O da olmazsa Cillesen olsa. Elini Cillesen ellisini kurtarsa 😉

4) Keşke stadımız 19 Mart 2015’e yetişse de yeni stadımızda şampiyon olsak. (Bu arada acaba yeni stadı şampiyonluk yolunda büyük bir avantaj olarak kullanmak adına SUNİ ZEMİN ve stadın üstünün yaza kadar açık bırakılması düşünülemez mi ? Sezon bitince mayıs’tan itibaren gerçek çim ve çatı kaplama çalışmaları yapılsa !? )

5) Çok dikkatimi çekti OLCAY sağ kanatta çok daha faydalı oluyor. Sağ ayaklı olduğu için sağ kanatta oynayınca topu düzeltme adına zaman kaybetmiyor. Konya maçında harikalar yarattı.

6) Keşke Kerim daha fazla vakit alabilse. Kerim The Fenasi 😉

7) Keşke Cenk Tosun maçın 90. dakikasında bile geriye gelip rakibe baskı yapan Gomez’i daha çok örnek alsa. Cenk Gomez’den daha diri ama Gomez tüm takıma daha faydalı. Cenk bu yönünü DERHAL ama DERHAL geliştirmeli. Daha fazla sorumluluk almalı, daha çok koşmalı , daha çok adam kovalamalı , daha çok CENK etmeli.

8) Keşke ne yazacağımı unutmasaydım.

9) Keşke Pektemek’i satıp / takasta kullanıp Osmanlıspor’dan N’diaye yi de alabilsek. Yukarıdaki 2. madde ile çelişiyor ama çelişkiyi ben değil Pektemek oluşturuyor.

10) Keşke Spartak Moskova’dan Serdar Taşçı’yı alabilsek ama paramız olsa dahi Ruslar bu saatten sonra bize günahını vermez gibi duruyor.

Bu vesile ile tüm WK ve tüm BJK ailesinin yeni yılını kutluyor ; yeni yılın herkese önce sağlık , sonra mutluluk ve Beşiktaşımıza da şampiyonluk getirmesini diliyorum. Hadi 2016 sen bari yüzümüzü güldür.

Bir Cevap Yazın