G Töre gitti , üzgün müyüm ? Hayır..

Ş liginden büyük beklentilerim var mı ? Hayır .. Gruptan çıkarsak öper başıma koyar mıyım ? Evet .. Çıkamaz hatta puan bile alamazsak üzülür müyüm ? Evet lakin üzüntüm maddi sebeplerle olur.

Tek hedefim var , klübü kazasız belasız maddi sıkıntılardan çıkarmak ve önü açmak bunun için de beş sene ciddi manada destek istiyorum sizlerden , desem , bu desteği vermez misiniz? Verirsiniz, eminim hem de..

O zaman bu açıdan bakalım. Son dönemde iyi yapılıyor bu işler ; tek handikap Pektemek kaldı ama bakarsınız bu sene iki gol atar kritik anlarda o da affettirir kendini. Nazar boncuğu olsun o da..

Gelelim Töre’ye ; yolu açık bahtı Şen olsun .

Bence bal yapmayan arıdır ; hala on on beş mio eur lar nasıl konuşuluyor anlamasam da , bence sorun yok ; kiralamay 3 veren , iyi oynarsa?? bonservisine de verir onu on ikiyi elbet..

Haydi Kerim.. Haydi Aras ve hatta Haydi Tolgay haydi Eslem..

Haydi agalar beyler.. Haydi Cenk !! Haydi Rhodolfo haydi G Gönül..

İçimden ismail ile bile kontrat yenilemek gelmiyor nedense ama el mecbur.. Eğer Kolarov gelirse , ismail e bu sene aldığından tek kuruş önermesin yönetim (isteğimdir)

Biz , kale ve defansta büyük sıkıntılar yaşadık ve bu yüzden üç atmalıydık beş atmalıydık..

Bu sene tek hedef gol yemeyecek bir geri altılıyı oluşturmak olmalı hatta bu bir geçiş süreci dersek , atiba bile artık yersiz ve gereksiz kalacaktır. eslem daha fazla süre almalıdır. Yada taş gibi bir afrikalı genç kardeş buraya adapte edilebilir.

Ernst ler yok mu Alamanya da? alıp bir tane gelsek olmaz mı ?

renkli basık sosa atiba arıza yapıyor vs yorumlarla ortalığı bulandırıyor gene.. Ben eminim ki Çebi Başkan çözer işi..Varsa bir sıkıntı dahi tatlıya bağlanır..Sarıların ağzının suyu akmasın.

Bu sene Cenk in senesi olsun. Tek dileğim , Gomez işi yatarsa , Cenk e güvenelim. Ben çok inanıyorum. Cenk in alternatifi Kerim dir ; Kerim gizli bir forvet yeteneği taşıyor. Atar da atar..

Hayırlı bayramlar

Bir Cevap Yazın