Harika !!!

Gbirliği Küme düşmemeye oynayan takımın son maçıymış gibi tüm gücünü vererek , canını dişine takarak , SON GÜCÜNLE oynadı. Her topa 3 kişi bastılar. Sert ve faullü oynadılar. Derslerine çok iyi çalışmışlardı. Beşiktaş ancak böyle durdurulabilirdi.
Bu yüzden 40. dakikaya kadar takım bocaladı. Ancak Fabri’nin fedakarlığı takımı ateşledi ve turbo boost etkisi yaptı.

O dakikadan sonra Beşiktaş ta son gücünle oynamaya başladı. Pres yapmıyor dediğimiz Oğuzhan bile , Cenk Tosun bile her topa bastı , her topa koştu. Oğuzhan ve Cenk Tosun diri olunca , Q7 de istekli olunca Beşiktaş’ın hiç bir korkusu yok. Başaramayacağı bir şey de yok. Çünkü takımın geri kalanları zaten hep istim üstünde.

Şimdi Beşiktaşımızın önünde çok önemli bir viraj var. Trabzon deplasmanından galip dönmek demek Şampiyonluk tamamdır demek. Aksi taktirde durum zora girebilir zira IBB , Bursa , FB maçlarımız var daha.

Beşiktaş dün akşamki gibi KONSANTRE , İSTEKLİ , GAYRETLİ olursa bu saydığım maçların hepsi kolay. Ancak bir şart var. Asla tuzağa düşmemeli ve kart görmemeli. Artık bütün takımlar Beşiktaş’ın yenmenin tek yolunun sertlik , sinirlendirme ve kart göstertme olduğunu biliyor !!!

Ersun Yanal da kurt hoca. Taraftar baskısını ve stad ortamını da arkasına alarak Beşiktaş’a karşı bol faullü ve presli oyun oynatacaktır. Bizim yapmamız gereken SAKİN OLMAK , TEMPOLU OYNAMAK , BOL ŞUT ATMAK ve DURAN TOPLARI İYİ DEĞERLENDİRMEK. (Aynen Gbirliği maçının 2. yarısı gibi )

Serbest vuruşlarda Allah aşkına Q7 topun yakınlarına dahi gelmesin. Marcelo ve Atiba da bol bol kafa golü atma çalışmaları yapsın bu hafta. Zira Trabzon’a kafa golümüz var inşallah.

Talisca , Adriano , Babel ve Cenk Tosun gibi topa çok çok iyi vuran oyuncuların aynı anda 11’de olduğu bir takımın rakip ceza sahası önünde ara pası yapmak için didinmesi , efor sarfetmesi bana saçma geliyor. Önünü boşalt “ZBAM” vur kardeşim. Dün akşam gördük işte. En az gol yiyen kaleci bile ne hale geldi !? BOL BOL ŞUT.

Haydi KARTALIM.

Bir Cevap Yazın