Kasımpaşa maçını kazanamazsak !

Yönetimin ve camianın rüyadan uyanması lazım. Kasımpaşa maçını kazanamazsak zaten rüyadan yataktan düşerek uyanacağız. Stad açılıyor muhabbeti hepimizi çok mutlu etti çok heyecanlandırdı ama dediğim gibi Kasımpaşa maçı kazanılmazsa rüya biter gerçekler başlar.

O moral bozukluğuyla bir de yeni stadta Allah muhafaza Bursa’ya değil puan vermek gol attırsak bizim bu aralar havasından ayakları yere basmayan başkanımız daha ilk maçta taraftar tepkisi nasıl olurmuş hatırlar.
Zira 3 yıldır kendi stadımız olmadığı için yönetim neredeyse hiç bir tepkiyle karşılaşmadı.

Acilen ama acilen lige dönmeliyiz. 8 maçı geçtim önümüzde 4 tane final maçı var. İlki Kasımpaşa maçı. Yeni stadın ağız tadıyla açılması için Kasımpaşa maçından galip dönmemiz gerekiyor.
Şu anda Yönetimin , camianın , oyuncuların dikkati acayip derecede dağılmış durumda. Bu hayra elamet değil. Tekrar ediyorum HAYRA ELAMET DEĞİL !

Ayrıca 3 maç için tek bilet uygulamasını şiddetle kınıyorum. Arkadaş şehir dışından gelecekler var. Programı ilk maça uymayıp ikinci veya üçüncü maça uyanlar var.
Bu parayı veren düdüğü çalar , Beşiktaş halk değil saray takımıdır muhabbetleri hiç hoş değil.

Başkan stadı yaparak kazandığı yüksek krediyi uzatılan her mikrofona karşı söyledikleri ile birer birer eritiyor , taraftarı geriyor ve camianın konsantrasyonunu bozuyor.

Halbuki yakalanan bu rüzgar çok kuvvetli bir pozitif enerjiye dönüştürülebilir.
Başkanın bundan gayrı her demecinde Kasımpaşa maçını kazanmamız lazım demesini bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın