Lider Beşiktaş

1) Lider Beşiktaş , inşallah şampiyon da Beşiktaş

2) 1) Beşiktaş
2) Fb + MHK + TFF
3) Konyaspor

3) Bülent Yıldırım : Bu kadar da olmaz arkadaş !

4) Şenol Hocam takımı gol attığımız dakikaya kadar yanlış oynatmıştır. Bu gözlerden kaçmamalı. Oğuzhan en azından ikinci yarıya çıkmamalıydı. Olcay (ön libero) ya da Serdar Kurtuluş (ön libero) ya da Cenk Tosun (çift forvet) çok daha önce oyuna girmeliydi.

5) Tolga Zengin’in sakatlığı belli iken maça çıkması fedakarlıktı belki ama zaten yorgun ve eksik takımın bir oyuncu değiştirme hakkı da boşa gitmiş oldu.

6) Necip’in heykeli dikilmeli.

7) Bundan gayrı stoper ikilimiz Marcelo + Tosiç olmalı. Adamlara top vurdurmadı , topla döndürmedi. Sadece bir pozisyonda hatası vardı . O kadar da olur.

8) Gomez : Gerçek golcü böyle olur. Kaçırdı yılmadı, penaltısı verilmedi yılmadı. Faul yapıldı yılmadı. Şanssızdı yılmadı. Çok zor bir topu soktu .

9) ISRAR VE İSTİKRARLI HÜCUM : Bizi şampiyon yapacak budur. Hakeme rağmen , TFF ye rağmen , MHK ya rağmen , rakiplerin sertliğine rağmen , işimize bakacağız. Sakin olacağız. İsrarlı ve istikrarlı hücum etmeye devam edeceğiz ve eninde sonunda galip geleceğiz.
Kayalara şekil veren dalgaların sertliği değil , devamlılığıdır. Fb israrcı ve pes etmeyen rakipleri hiç sevmez. Bunlar şımarık. Alışmışlar hakem filan 14 kişi oynamaya , daha 10 hafta önce : “Beşiktaş pes edecek” filan diye atıp tutuyorlardı. Dedim ya onlar istikrarlı ve israrcı rakipleri sevmez. Kendilerinin çok güçlü olduğunu , rakiplerinin hemen pes etmesi gerektiğini düşünür. Bu yüzden 2 defa son hafta şampiyonluk verdi bunlar.

10) Takımın bunca kötü hakem yönetimine , bu kadar sertliğe , bu kadar hakkı yenmesine rağmen metanetini koruyup , mücadeleye devam etmesi takdire şayandır. Bizi şampiyon yapacak en önemli faktörlerden biridir.

Bir Cevap Yazın