Nasıl? Rahatladınız mı?Barcelona bozuntuları sizi!..

Barcelona taklitleri sizi, bağıra bağıra geldi mi? Önce Avrupa’da sonra Türkiye’de. Dersinizi aldınız mı? Nasıl havalar? Sonraki maçlara mı bakacaksınız?

Başta Şenol Hoca sen, en son söyleyeceğimi baştan söyleyeyim. Git Trabzon’a kardeşim. İsminin de verildiği stadyum da oyna. Bir tek bordo mavi atkı takamıyordun bizim maçlarda, onu da rahat takarsın orada. Geçen sene renklilerin kötülüğünden malı götürdüğünde futbol cahilleri anlamadı. sana olmayacak anlamlar yükledi. Bu senede bugüne kadar aynı şekilde götürdün. Kötü bir Hocasın, bunu kabul et. Trabzonlularla da iyi bir diyaloğun varken çek git. Orada efsane ol, seni çok istediklerine hatta sana teklif yaptıklarına  da eminim, hatta kafanın karıştığına, takıma da yansıdığına.

Senin havan oyunculara da yansıdı, adamlar kendilerini Barca sandı. hani şu demode futbol, al gülüm ver gülüm,  onlar da vazgeçti, seninkiler ve sen devam ediyorsun. dikine dikine oynayıp sen koyacağına cool davranıp D.Kiev’e ilk gölü attırıyorsun, Kasımpaşaya son golü. Niye yiyorsun kardeşim, niye 2’lemiyorsun, niye 3’lemiyorsun. Sizin oradan  Metin Ali Feyyaz hiç geçmedi mi? yoksa kötü hatıralar mı bıraktı?

Yönetim, beceriksizler ordusu… Bursa kalecisinin ayağına ısrarla basan adamdan medet uman yönetim, siz, bakın bir değil 2 tane futbolun ana damarı stoper alamadınız, 2 senedir. Yazıklar olsun.

Bir Cevap Yazın