Necip , Kerim ve Boyko

Bu üç oyuncumuz hakkında , her biri için üç beş cümle yazsaydınız ; ne yazardınız ?

Necip : Stoper oynuyor olması inanılmaz garibime gidiyor ; Trabzon maçında istatistikleri alt üst eden bu kardeşimizin performansı hayret verici. Fakat bir o kadar da enteresan. Sanki her an bir büyük hata yapacak korkusu taşırken , aynı zamanda da ayakta alkışlıyorum. Tosic ve Alexis den daha mı iyi yoksa ?

Kerim : Arkasında hep durduk durmaya da devam edeceğiz. Bazen saçımı başımı yoluyorum top ayağındayken yaptığı saçma sapan hareketlere. Evet ayağına yakışıyor , top sürme konusunda çoğu oyuncuya beş basar ama , sanki bir türlü doğru zamanı ve yeri ayarlayamıyor. 18 üzerinde topla buluşmalı ve çok büyük bir hızla ceza sahasına girmeli diye düşünüyorum. fakat nedense hep uzak yada uç noktalarda top ayağına geliyor. Kerim üzerine oyun kurgulanmalı. Rize maçındaki asist gibi çok asist yapar.

Boyko : Bu kardeşimizde bir tutukluk var ; fiziği bako yu hatırlatıyor . Ama sanki bir özgüven bunalımı var , yüzünden mutsuzluk akıyor. Tolga şu an daha güven veriyor diye yazıp kendime hayret edeceğim.

Ettim bile..

Selamlar

Bir Cevap Yazın