Şenol Hoca ve gardrobu!

Sn.Hocamızla ilgili Ermanın, sn.Çebi’nin söyledikleri bana yabancı değil.
Şenol Hoca sapına kadar Trabzon’lu olduğunu söyledi. Trabzon’dan iyi anılarla ayrılmadığı muhakkak, oraya dönmek istiyor mu? Orası karışık, net değil.
Beşiktaş yönetimiyle sorunu olabilir mi? istediği oyuncular alımamış olabilir, işine karışılmıştır, olabilir.
Ama bir gerçek var ki kardeşim, Hocamızın gardrobu bordo mavi elbiseyle dolu! Siyah beyaz yok. Bir tek, sponsor’un Avrupa maçlarında giydirdiği hariç. Var da, kasti mi giymiyor, mesaj mı veriyor 2 yıldır?
Ben bunu Trabzon’a mesaj yolluyor diye açıklamıştım. Kabzımal erman burayı okumuş olabilir. yoksa yüzde 10 kalma ihtimalini nasıl öngörüyor bu  adam 🙂

Hocalığına gelince: Şike, şaibe fetö futbolda bitti gibi, iyi bir yönetim geldi. UEFA fair play geldi. Yani herkes aklını biraz başına aldı, Bülent Yıldırım da dahil. Beşiktaş’ın üzerine çok fazla oynanmadı. Şampiyonluklar geldi.

Şenol Hoca’nın hocalığını, adamlığını sorgulamıyorum. İnatçılığı, değişen şartlara çabuk adapte olamaması, futbol bilgisi, kendini geliştirememesi (ki herşeyi biliyorum diyen hiçbir şey bilmiyordur) maçlara yansımıştır. 20 fark atacağın ligde son anlara kalıyorsun.

Oyuncular; Fabri dahil, Q7, Abubakar Talisca istikrarsız çizgi yakaldıalr, Abubakar ve Fabri Avrupa da bizi yakan adam oldu.

Yönetim, defansı, Hoca ve izleme ekibi ile birlikte bir türlü halledemedi kaç yıldır. Doldur boşalt’la bu işler olmadı.

Bir Cevap Yazın