Son 4 Maça Bakış , Rakipler Ne durumda ?

Kayserispor :

Beşiktaş-Kayserispor
Akhisar-Kayserispor
Kayserispor-Sivas
Galatasaray-Kayserispor

Kayserinin Hocası olsanız , Beşiktaş maçına çıkarken ne düşünürsünüz?

Ben derim ki burdaki 1 puan nimettir ama yenilirsem üzülmem ; Beşiktaşı yenmeye oynayacağıma , enerjimi ve oyuncumun fiziksel mental gücünü Akhisar ve Sivas Maçlarına taşırım. En kötü ihtimalle sıkacaksam , hedefi kalmamış bir Gs ye bilenirim.

Galatasaray’ın maçlarını yazmama gerek bile yok ; prestij için oynuyorlar ; bir de takımdan gidecekler vs belirlenir az çok. Bunların bakmayın sarı düşmanlığına ; yeri geldiğinde bize çelme takma adına varını yoğunu ortaya koyacak oyuncular var içlerinde. Bu konuya girmeyeyeim , elimde somut deliller yok.

(Bize karşı deli gibi oynayan adamların , neden bu kadar hırsla oynayıp , iş sarıya gelince süt kuzu olduklarını anlamış değilim.)

(Douglao mudur nedir , 45 gün ingiliz atı gibi besiye çekip , 45 gün sonra sakatlıktan ne hikmetse bu maç kurtulup danalar gibi oynaması ne iştir ?

Gazi’ye hazırlanan at gibi hazırlamışlar adamı.)

Kasımpaşa-Osmanlıspor
Osmanlıspor-Bursaspor
Beşiktaş-Osmanlıspor
Osmanlıspor-Akhisar

Osmanlı’lı oyuncuların , hangi takımı tuttukları (Özellikle yerli futbolcuların gönüllerinde yatan sarı) belirleyici olacak. Aziz futbolumuzun gizli kapaklı elleri de motivasyon sağlar mı bilmem ama ; başlarındaki hoca adam gibi adam ; pis işlere girecek biri değil. Oynatırsa karakteri gereği şaibe altında kalmamak için oynatacaktır lakin deli danalar gibi saldıracakları bi hedef de kalmamış olacak ortada ; çünkü bence bize gelene kadar “kasımpaşa ve bursa maçları” neticesinde avrupa planları belli olur , olmadı mı ; son maça odaklanırlar.

Zaten kasımpaşayı yenerlerse , son maç akhisarı hayli hayli yenerler diye diye düşünüyorum.

Ben Akçay Hoca nın yerinde olsam ; Beşiktaş maçında takımı çok çok hırpalayacağıma , son Akhisar maçını alır (Öncesinde Kasımpaşayı devirir) sonuçları beklerim.

Antalyaspor-Konyaspor
Konyaspor-Kasımpaşa
Bursaspor-Konyaspor
Konyaspor-Beşiktaş

Konya avrupayı garantiledi bildiğim kadarıyla.
Yalandan oynayacağı bir kupa maçları da var ; Toplam 5 maç oynayacaklar. o Maçın tarihi nedir bilmiyorum ama zaten formalite.

Konya nın Kasımpaşa maçı , osmanlı nın avrupa hedefi açısından önemli. Konya Kasımpaşayı yenerse , Osmanlı da Bursa yı evinde yenerse , bizim maça formalite için çıkar Osmanlı..

Konya nın da bizim son maça hangi motivasyonla çıkacağını az çok tahmin ediyorsunuzdur ; fakat bence dürüst bir hoca ve insan olan Aykut Hoca nın şaibeye yer vermeme adına , takımına hayatının topunu oynatma ihtimali var ;

fakaaatttt ; son maç ; 34. hafta , o ideal 11 le çıkabilirler mi , o stadı kimler doldurur ; konisyon ve motivasyon kimin tarafında ağır basar bilinmez..

Diyeceksiniz ki , sarı da durumlar nasıl..

Ben oynayacakları tek takımı baz aldım ;

Gençlerbirliği – Başakşehir
Başakşehir – Fenerbahçe
Fenerbahçe – Gençlerbirliği
Başakşehir-Rizespor

Burada akıl tutulması var ; Bence b.şehiri en çok zorlayacak takım Osmanlı. Fakat ikisi birbiri ile oynamayacaklar. Birbirlerini izleyecekler.

Osmanlı , kasımpaşa , bursa ve akhisarı yenebilecek bir takım. Son maç akhisar maçını kendi evinde her türlü alır ; burada önemli nokta , bu hafta kasımpaşa maçı.

Dananın kuyruğu burada kopacak.

Osmanlı kasımpaşayı yenerse , başakşehir köşeye sıkışacak.

Çünkü sondan bir hafta önce ölümüne oynayacak bir eskişehir e gidecek başakşehir. Sametay hoca ne yapar eder burada bir çelme takar.

O nedenle , avrupaya gitmek istiyorsa , sarılarla oynayacağı maç çok ama çok önemli.

benim devreler yanmak üzere. yazıma burda son veriyorum.

Kafayı yemek üzereyim.

başka bir şey düşünemiyorum.

Bir Cevap Yazın