Sözleşmesi biten beş bomba adam !

Hatem Ben Arfa..

Bana sorsanız Robben mi Arfa mı diye ; hiç düşünmeden Arfa derim..

Gregory van der Wiel

PSG kadrosunda yer alan bu arkadaş , Hollanda kökenli ve Ajax kültürü almış bir oyuncu.

Sağbeke hiç düşünmeden monte edebileceğimiz ; bence Gökhan Gönül den çok daha katkı yapabilecek meziyetlere sahip hedef oyuncusu. 28 yaşında.

Roman Neustädter

28 yaşında , 1.90 boyunda , schalke de bu sezon 30 maç oynamış bir stoper. Denk geldiğim maçlarında çok sağlam duruşu ve marke ettiği forvete nefes aldırmayışı ile aklımda kaldı. Selçuk avcı daha yakından takip ediyordur ve belki yorum yapacaktır.

Darijo Srna

istikrar abidesi.. eğer ikna edilirse , ileri yaşına rağmen , gel kardeşim takımın abisi ol ; ş.liginde tozu dumana katalım ve sen de bu kahramanlık öyküsüne adını yazdır , iki sezon daha oyna yerin banko hazır , diyerek getirilebilirse eğer , çok çok faydalı olacağına inandığım , sağ kanattan yaldır yaldır atağa kaldıracak bir dinamo.. tecrübe abidesi ; hem defansı hem ofansı toparlayacak ikinci atiba..

Vladimir Gabulov

Dinamo Moskova nın 1.90 lık devi.. Gene yakından takip ettiğim ve kalede güven veren bir oyuncu. Son yıllarını zirvede tamamlamak isteyebileceğine inanıyorum. Stresi kaldıracak , önündeki defansa ayar verecek bir kardeşimiz.

Sinirleri çelik gibi , oyunu rakip sahaya yıkacak , tecrübeli ve bir o kadar hırslı bir takım kurmak şart.

Kendi yarı alanımızda tecrübeli , soğukkanlı ve futbol zekası üst düzeyde beşli kurup , Sosa Gomez Oğuzhan ve Ben Arfa ile arka arkaya yumruk atmalıyız..

Zaten rotasyon için yeterince adam var..

Hedef Ş.liginde para kazanmak olmalı..

Borcu eritmenin en kolay yolu , bu vb turnuvalarda en son noktaya kadar gitmektir.

Bir Cevap Yazın