Tore , Olcay , Kerim , Cenk Tosun

1) Ben olsam Lizbon maçında yedek ağırlıklı kadro ile çıkarım. Beşiktaş’ın kadro derinliği şu an 3 cepheyi kaldıramaz. UEFA’da gruptan çıksak bile ondan sonrası karanlık. Geçen seneki gibi UEFA’ya yüklenirsek Süper Lig’te şampiyonluğu kesin kaybederiz.

2) Gs maçını kazanmamızın anahtarı Töre ve Olcay’ın güçlenmesi. İkisi de fizik olarak zayıf durumdalar. Olcay zaten savruk bir topçu ve güçsüz olunca hiç çekilmiyor. Çok koşuyor gayret ediyor görünüyor ama takımın dengesini bozuyor , olmadık yerde top eziyor , kaptırıyor takımın dengesi alt üst oluyor.

3) Kayseri maçında 60. dakikadan sonra takım yorulunca ikinci yarı oyuna giren Tosun ve Kerim’e kendilerini gösterme fırsatı doğdu. Kayseri açık futbol oynuyordu. Kerim ve Cenk diri ve gayretli olsalardı farkı kolaylıkla açabilirdik.
Gol kaçırmalarına asla kızmıyorum ama maçın son 10 dakikası akın akın gelen Kayseri ataklarında pres yapmayıp rakibe refakat etmelerine çok kızıyorum. Gencecik adamsınız. Hoca’dan şans istiyorsunuz. Alın size şans .
Yay gibi , lastik top gibi olmanız lazım. Zıplaya zıplaya gitmeniz lazım. 90 dakika sayısız atakta başrol oynayan biseswar yanınızdan yürüyerek geçip gidiyor , siz seyrediyorsunuz. Böyle oynamanız ne size yarar getirir ne de Beşiktaş’a şampiyonluk getirir.

H. Ertaş

Bir Cevap Yazın