Tosiç , Pektemek , Kurtuluş , Necip , Veli ……

Olmaz , olamaaaaaz. Bu oyunculardan sadece Necip ve Veli Beşiktaş’ta kalmalı . Onlar da yedek olarak kalmalı. Beşiktaş’ın en kötü yedeği Necip ve Veli olmalı.
Geçen senelerde olduğu gibi bu sene de Necip , Veli , Pektemek ve Kurtuluş aynı anda bu ilk 11’de forma bulabiliyor olsalardı , inanın Gs nin durumunda biz olurduk.
Tosiç’i zaten saymıyorum. Kardemir Karabüksporda bugün oynayan her oyuncu Tosiç’ten iyiydi !

Bizim takımda fark yaratan adamlar Gomez , Sosa , Oğuzhan , Töre , Atiba. Biraz da Olcay. Eveet Olcay. Beğenelim ya da beğenmeyelim takımın hücum organizasyonlarında en sonuç alıcı olarak Olcay oynuyor çünkü. Bazen fazlaca dağınık oynuyor ama Olcay takım için önemli.
Bu arkadaşlar olmasa kimi oynatırsan oynat en iyi ihtimal 3. cüyüz. Hiç kimse kusura bakmasın. Maalesef durum bu.

Hele Pektemek’in hali içler acısı. Arkadaş top oynamıyor , topla kavga ediyor. Kendine ya da rakibe çarptırmadan top süremiyor , çalım atamıyor , şut atamıyor , orta açamıyor. O top illa ki bir yerlere çarpacak. Dikkat edin bakın.

Yazık vallahi yazık billahi yazık. Bu kadar paraya yazık. Bu adam Fb ye gitmesin diye bir dünya para verdik , sözleşme yeniledik. Keşke gitseydi , belki de o zaman Fernandao’yu almayacaklardı. Bize en büyük katkısı bu olurdu Pektemek’in.

Allah’a dua edelim beğenmediğimiz İsmail’e bir şey olmasın, yoksa Tosiç şampiyonluk yolunda bizi duvara toslatır. Şenol Hoca’nın İsmail’e alternatif üretmesi lazım ve bu kesinlikle Tosiç olmamalı.

Bir çift lafım da Kerim Frei’ya . Ben stoper olsam Kerim Frei’ı çok kolay durdururdum. Daha doğrusu durdurmazdım , karşısında dururdum yeterli. Kerim nasıl olsa beni geçip , gidip gol atmaz , geçse de geri döner , sil baştan yapar , geri pas yapar , yan pas yapar. Bir zararı yok yani. Bırak sabaha kadar oynasın topla.

Kerim kardeş ; yeteneklisin , topla iyisin ama futbol sonuç oyunu ! Yani gol .GOOOOOL !!! Anlıyor musun ? GOOOOOOL diye bağırmak istiyoruz. !
H. Ertaş

Bir Cevap Yazın