Yedekler için neden hazırlık maçı oynamıyoruz ?

Serdar , Tolgay , Günay , Boyko , Pektemek (Evet !) , Töre , Veli kesinlikle ve kesinlikle maç ve tempo eksiği olan yedeklerimiz.
Önümüzdeki 4 hafta şans gelmez / ihtiyaç olmaz diye düşünmemek lazım. 5-6 oyuncumuz sarı kart sınırında , sert ve zorlu maçlar oynayacağız . Allah muhafaza bunun sakatlığı da var.

Yeri gelir Pektemek’in ayağına muhtaç kalıveririz. Tolga Zengin’in gelecek hafta Gs maçından önce bel ağrılarının tutmayacağının garantisi var mı ? Töre gibi adamın az da olsa form tutmasını , 30 dakika oynayacak hale gelmesini kim istemez ?

Hocamızın acilen her hafta bu adamlara hazırlık maçı ayarlaması lazım. Bu adamlar hafta sonu Süper Lig maçına çıkmadığı zaman Pazartesi ya da en geç Salı hazırlık maçına çıkarmak lazım.
PAF takımla olur , pilot takımla olur. Kartalspor’la olur , Sarıyer’le olur , mahalle takımıyla olur . Bu adamlar oynamalı. Maç eksiklerini MÜMKÜN OLDUĞU KADAR gidermeliler.

Son hafta Konyaspor’a karşı Boyko’yu oynatmak zorunda kalırsın. Ayıkla pirincin taşını.
Valla buraları okuyan , duyan olur mu bilmiyorum ama her kim okuyor ve yönetime ulaşabiliyor ise şu konuyu aktarsın. Bence çok çok çok önemli.

Bir Cevap Yazın